Polskie Towarzystwo Pożyczkowe Sp. z o.o. Sp. k.
Polskie Towarzystwo Pożyczkowe Sp. z o.o. Sp. k. Polskie Towarzystwo Pożyczkowe Sp. z o.o. Sp. k. Polskie Towarzystwo Pożyczkowe Sp. z o.o. Sp. k. Polskie Towarzystwo Pożyczkowe Sp. z o.o. Sp. k. Polskie Towarzystwo Pożyczkowe Sp. z o.o. Sp. k.
Polskie Towarzystwo Pożyczkowe powstało w czerwcu 2012r. i działa w sektorze pożyczek pozabankowych. Przedsiębiorstwo, specjalizuje się w doborze najkorzystniejszych rozwiązań finansowych dla klientów indywidualnych.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem. W swojej ofercie posiadamy pożyczki krótkoterminowe. W krótkim czasie otworzyliśmy 25 oddziałów na terenie całego kraju i nie zamierzamy na tym poprzestać. W związku z chęcią dalszego rozwoju, poszukujemy osób zaangażowanych i kreatywnych. Bazujemy na wiedzy i doświadczeniu, naszych współpracowników. Pozostawiamy pracownikom możliwość podejmowania samodzielnych decyzji oraz swobodę. Współpracę opieramy na zaufaniu. Tak wypracowany model pozawala stale podnosić jakość naszych usług, co sprawia, iż klienci są zadowoleni ze współpracy z nami i ich grono ciągle się powiększa.

Koordynator ds. Windykacji

Miejsce pracy: Radom

Opis stanowiska

  • koordynowanie procesu windykacji należności na podległym terenie
  • budowanie strategii odzyskania należności
  • obsługa klientów na podległym terenie
  • raportowanie realizacji zadań
  • opiniowanie i tworzenie sieci windykacji należności

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • identyfikacja z planami windykacyjnego zespołu
  • rozwinięte umiejętności negocjacyjne
  • umiejętność obiektywnej oceny sytuacji
  • kreatywność i umiejętność właściwej oceny sytuacji
  • umiejętność nawiązywania relacji z klientami
  • mobilność w obrębie podległego terenu - prawo jazdy kat. B
  • umiejętność obsługi komputera - znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • prowizja uzależniona od wyników
  • niezbędne narzędzia pracy – samochód, laptop, telefon komórkowy
  • możliwość awansu, indywidualizacja ścieżki rozwoju
  • samodzielność w doborze rozwiązań dla poszczególnych dłużników
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.