Koordynator ds.wdrożeń sklepów internetowych

Asco Systemy Informatyczne Sp. z o.o. Sp. k.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma ASCO Systemy Informatyczne jest obecnie wiodącym dostawcą systemów do obsługi sklepów, hurtowni motoryzacyjnych oraz warsztatów samochodowych w kraju.

Nasz sukces oparty jest na współpracy najlepszych specjalistów. Rozwijamy się dynamicznie dlatego wciąż poszukujemy kolejnych talentów. Aktualnie szukamy:

Koordynatora ds.wdrożeń sklepów internetowych

Do głównych zadań dla zatrudnionej osoby będzie należało m.in.:

  • zarządzanie procesami realizacji projektów
  • analiza wymagań odbiorców oraz przydział obowiązków i kierowaniem pracą członków zespołu
  • bieżąca kontrola postępu prac w celu utrzymania zgodności projektu z założonym planem
  • bieżące zarządzanie jakością w projekcie
  • testowanie poprawności działania
  • wspieranie uczestników projektu w rozwiązywaniu napotkanych trudności
  • monitorowanie efektywności podejmowanych inicjatyw
  • wsparcie procesów sprzedaży i promocji projektu
  • raportowanie realizacji wyznaczonych projektów do przełożonego
  • analiza wymagań biznesowych
  • kreowanie innowacyjnych rozwiązań biznesowych podnoszących efektywność projektów

Wymagania

  • minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość sektora e-commerce oraz doskonałe zrozumienie potrzeb biznesowych tej branży
  • podstawowa znajomość HTML i CSS
  • znajomość zagadnień SEO
  • znajomość trendów w zakresie rozwoju aplikacji webowych
  • znajomość zagadnień oraz trendów UX/CX/UI
  • terminowość, rzetelność, wysoka kultura osobista
  • umiejętność planowania i doskonała organizacja pracy
  • samodzielność i odpowiedzialność za prowadzone projekty
  • umiejętność pracy z zespołem
  • prawo jazdy kat. B

W zamian za profesjonalizm i zaangażowanie oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • opiekę medyczną
  • kartę multisport
  • świeże owoce 4 razy w tygodniu
  • pyszne ciasto co tydzień
  • basen oraz squash co tydzień
  • wyjazdy integracyjny kilka razy w ciągu roku
  • stały rozwój i zwiększenie swoich kwalifikacji oraz umiejętności
  • pracę w zespole z ludźmi z wyobraźnią i poczuciem humoru

Prezentacja firmy

ASCO Systemy Informatyczne Sp. z o.o. Sp.k. działa od 1994 roku. Nasza g... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Project Management, Praca IT - Sprzedaż