Koordynator ds. utrzymania ruchu (m/k)

Trenkwalder

Olkusz, małopolskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Olkusz

Obowiązki:
- znajomość zagadnień technicznych w obszarze utrzymania ruchu i przepisów BHP,
- analiza awarii i podejmowanie działań zapobiegawczych oraz korygujących, planowanie i monitorowanie budżetu działu, w tym remontów, usuwania usterek i konserwacji urządzeń oraz planowanie i nadzorowanie zakupu części zamiennych maszyn (mechanicznych, elektrycznych, związanych z automatyką i pneumatyką),
- optymalizacja procesów produkcyjnych we współpracy z technologiem,
- odpowiedzialność za przebieg działań mających na celu należyte utrzymanie stanu technicznego wszystkich maszyn i urządzeń produkcyjnych i okołoprodukcyjnych,
- nadzór i współpraca z firmami zewnętrznymi świadczącymi usługi w obszarze technicznym na terenie zakładu.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe (mechanika, budowa maszyn, automatyka lub pokrewne),
- doświadczenie w obszarze utrzymania ruchu min. 2 lata,
- uprawnienia SEP G1/D powyżej 1kV , G2/D , G3/D,
- dobra znajomość pakietu MS Office, dobrze widziane znajomość programów SAP, CAD, Siemens Step5, Omron,
- znajomość procesów mechaniki i automatyki przemysłowej,
- umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń,
- samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań,
- mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o prace,
- atrakcyjne wynagrodzenie oraz benefity,
- pracę w firmie pozwalającej na rozwój.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy