Koordynator ds. utrzymania i eksploatacji pojazdów oraz sprzętu budowlanego

Elserwis

Rzgów, Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą działającą na rynku usług elektroinstalacyjnych. W obszar działania zaliczyć możemy kompleksowe realizacje w obiektach przemysłowych, użyteczności publicznej oraz energetyce zawodowej.

Stawiamy na doświadczenie, wiedzę, kompetencje oraz rozwój, a także innowacyjność rozwiązań.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KOORDYNATOR ds. UTRZYMANIA I EKSPLOATACJI POJAZDÓW ORAZ SPRZĘTU BUDOWLANEGO w branży elektroenergetycznej

Opis stanowiska

  • Prowadzenie bieżącej eksploatacji pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz sprzętu budowlanego (koparko-ładowarki, koparki, podnośniki koszowe, HDS-y, zagęszczarki, agregaty)
  • Tworzenie dokumentacji serwisowej pojazdów oraz sprzętu
  • Rozwiązywanie problemów technicznych
  • Bieżąca kontrola sposobu użytkowania i konserwacji pojazdów oraz sprzętu
  • Wsparcie techniczne i szkolenie pracowników pod kątem użytkowania i konserwacji sprzętu
  • Odpowiedzialność za przedsezonowe przygotowanie sprzętu do pracy
  • Udział w procesie zakupowym sprzętu (opiniowanie techniczne)
  • Nawiązywanie kontaktów z firmami serwisowymi w rejonach realizacji kontraktów
  • Prowadzenie rozliczeń ze zużycia sprzętu oraz materiałów eksploatacyjnych
  • Kontrola obiegu elektronarzędzi, narzędzi oraz materiałów eksploatacyjnych
  • Nadzór nad eksploatacją sprzętu IT użytkowanego w firmie
  • Kontrola czasu pracy kierowców samochodów powyżej 3,5T

Wymagania:

  • Umiejętność samodzielnego diagnozowania usterek oraz określania przyczyn awarii maszyn i urządzeń
  • Prawo jazdy kat. B, mile widziane prawo jazdy kat. C i E
  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Mile widziana znajomość branży elektroenergetycznej
  • Umiejętność samodzielnej pracy oraz dobra organizacja
  • Zdolność analitycznego myślenia (tworzenia rozliczeń, analiz, podsumowań)
  • Odpowiedzialność, dokładność i precyzja w wykonywaniu czynności
  • Biegła obsługa komputera w tym pakietu office
  • Znajomość mechaniki maszyn oraz sprzętu budowlanego
  • Znajomość zagadnień z zakresu rozliczania czasu pracy kierowców
  • Mobilność - gotowość do podejmowania działań
  • Uczciwość, sumienność, dyspozycyjność
  • Chęć uczenia się, dociekliwość, techniczne zainteresowania

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w młodym, prężnym zespole
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia
  • Możliwość zdobycia specjalistycznych uprawnień
  • Możliwość kreowania organizacji pracy oraz logistyki globalnej

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą działającą na rynku usług elektroinstalacyjnych. W obszar... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Automatyka