Koordynator ds. Transportu Kurierskiego (Express)

DHL Parcel

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

ZAKRES ZADAŃ:

Kandydat/Kandydatka zatrudniony/na na tym stanowisku będzie bezpośrednio podlegać Kierownikowi GTW Drogowego i będzie odpowiedzialny/na za zarządzanie, organizowanie i codzienne monitorowanie aktywności kurierskich w zakresie doręczania i odbioru przesyłek zgodnie ze standardami firmy oraz za motywowanie, rozwijanie i dyscyplinowanie kurierów w celu zapewnienia maksymalnej wydajności. Do zadań tej osoby będzie również należało przeprowadzanie regularnych jazd kontrolnych z podległymi pracownikami, zapewnienie właściwego sposobu wykorzystywania powierzonego mienia, terminowe rozliczanie kurierów oraz przeprowadzanie egzaminów praktycznych kurierów.

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • umiejętność kierowania i motywowania podległego zespołu,
  • umiejętność planowania i dobrej organizacji pracy własnej i innych,
  • umiejętność podejmowania decyzji,
  • doświadczenie w obsłudze Klientów oraz silna orientacja na Klienta,
  • komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole,
  • znajomość obsługi komputera (MS Office),
  • prawo jazdy kat. B,
  • wykształcenie minimum średnie.

OFERUJEMY:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie,
  • dużą samodzielność i odpowiedzialność w pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia.

Wymagania

Kategoria zaszeregowania płacowego: M

Miejsce pracy: Wrocław

Nr ref.: 8326

Prezentacja firmy

DHL jest częścią największej na świecie grupy logistycznej, Deuts... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców