Koordynator ds. transportu i logistyki

MasterHR

Szczecin, zachodniopomorskie

MasterHR

Od: MasterHR
Miejsce pracy: Szczecin
Zadania:
  • Planowanie tras i koordynowanie pracy kierowców,
  • Rozliczanie kierowców z czasu pracy, paliwa, materiałów eksploatacyjnych,
  • Nadzór nad administrowaniem dokumentacją rozliczeniową kierowców,
  • Optymalizacja kosztów transportu,
  • Sporządzanie raportów i dokumentacji,
  • Wdrażanie rozwiązań mających na celu poprawę efektywności funkcjonowania działu,
  • Organizacja i kontrola pracy działu transportu,
  • Zarządzanie podległym zespołem.

Wymagania i pożądane umiejętności:
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym,
  • Dobra znajomość obsługi komputera (Microsoft Office),
  • Znajomość zasad planowania transportu, rozliczania kierowców i nadzorowania stanu technicznego pojazdów oraz monitoring GPS,
  • Komunikatywność i umiejętność prowadzenia negocjacji,
  • Umiejętność planowania i organizowania czasu pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Prawo jazdy kat. C+E będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
  • Telefon oraz samochód służbowy,
  • Współpracę z firmą o zasięgu krajowym
    i międzynarodowym,
  • Pracę w profesjonalnym zespole,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.