Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
- przygotowywanie i zawieranie umów usługowych, serwisowych itp.
-negocjowanie warunków
- przygotowywanie wniosków ubezpieczeniowych
- dbałość o terminowe przeglądy techniczne sprzętu znajdującego się w jednostkach firmy
- koordynowanie i nadzorowanie prac awaryjnych, serwisowych, remontowych itp. w firmie
-pozyskiwanie nowych lokalizacji
- koordynowanie i nadzorowanie prac przy uruchamianiu nowych oddziałów
-pozyskiwanie nowych kontrahentów
-rozwijanie, zarządzanie i utrzymywanie relacji biznesowych z kontrahentami
-inicjowanie działań zmierzających do realizacji celów firmy
-przygotowywanie raportów aktywności i ich planowanie
- przygotowywanie ofert przetargowych
-dbałość o poprawny merchandising w oddziałach firmy (wg wyznaczonych standardów)
- monitorowanie działań konkurencji
-bieżąca współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi firmy

Oferujemy:
-szerokie możliwości rozwoju zawodowego
-współtworzenie sukcesu polskiej firmy, nowocześnie zarządzanej i dynamicznie
rozwijającej się
-samodzielną i pełną wyzwań pracę
-kompleksowe wyposażenie w narzędzia pracy
-przyjazną atmosferę pracy
-motywacyjny system wynagradzania - adekwatny do osiąganych wyników
-samochód służbowy

Wymagania

- minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
- bardzo dobra znajomość zagadnień technicznych
-wysokie umiejętności negocjacyjne
- zaangażowanie i nastawienie na osiąganie celów
-mile widziana znajomość procedur przetargowych
-biegła znajomość Ms Office
-umiejętność pracy w zespole i kierowania zespołem
- umiejętność motywowania i szkolenia pracowników
-dyspozycyjność
-prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Firma z branży farmaceutycznej, obecna od wielu lat na polskim ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Czas trwania umowy
2 lata
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia, Praca Kadra zarządzająca