Opis stanowiska pracy

Indeco SA jest wiodącym producentem najwyższej jakości systemów do szaf, garderób i zabudów na wymiar.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko

Koordynator ds. Sprzedaży

na województwa: mazowieckie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie i podlaskie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- Utrzymywanie i rozwijanie dobrych relacji z klientami firmy

- Aktywne pozyskiwanie nowych klientów

- Zarządzanie sprzedażą na powierzonym obszarze

- Zarządzanie kontaktami w oparciu o system CRM

Oferujemy:

- Możliwość rozwoju zawodowego poprzez zdobywanie doświadczenia w realizacji odpowiedzialnych zadań

- Pracę w zespole w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

- Motywacyjny system wynagrodzenia: podstawa + prowizja od sprzedaży

Wymagania

- Minimum 5-letnie doświadczenie w dziale sprzedaży

- Doskonałe umiejętności negocjacyjno-sprzedażowe

- Silne nastawienia na cel i wewnętrzna motywacja, dynamika działania, samodzielność

- Prawo jazdy

- Mile widziane doświadczenie w sprzedaży akcesoriów meblowych i systemów drzwi przesuwnych

Kandydatów prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883).”

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty

Prezentacja firmy

Jesteśmy czołowym, wieloletnim i doświadczonym producentem i dost... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management