Koordynator ds. sprzedaży

IDES od 21 lat lider na rynku usług rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych w Polsce, dla swojego klienta z branży Handel hurtowy i detalaliczny (sklepy i hurtownie) poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Firma została wpisana do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 925.

Zadania / obowiązki:

Telefoniczny kontakt z potencjalnymi Klientami zagranicznymi;
Pozyskiwanie Klientów zagranicznych;
poszukiwanie nowych możliwości rozwoju;
Składanie ofert;

Oczekiwania:

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
Mile widziane doświadczenie w sprzedaży i/lub w pracy biurowej;
Sumienność i proaktywność w wykonywaniu obowiązków zawodowych;
Komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji;
Pozytywne nastawienie i otwartość na nowe doświadczenia;
Chęć pracy z wykorzystaniem języka obcego;

Firma oferuje:

umowę o pracę,
rozwój zawodowy,
dobrą atmosferę w pracy,
biuro w centrum Łodzi,

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
"Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami"