Koordynator ds. Serwisu i Obsługi Klienta

Eco Bike

54-530 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Ecobike to producent rowerów elektrycznych z szeroką ofertą rowerów elektrycznych, zestawów napędowych oraz baterii. Współpracujemy z klientami zarówno w kraju jak i zagranicą. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Do głównych zadań na tym stanowisku będzie należało:

• Przygotowanie i wysyłka produktów
• Zapewnienie wysokiego poziomu standardu obsługi Klienta;
• Przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu;
• Ilościowa i jakościowa kontrola przyjmowanych towarów;
• Realizacja inwentaryzacji zasobów magazynowych;
• Realizacja zadań związanych z prawidłowym obiegiem dokumentów magazynowych;
• Znajomość obsługi komputera oraz programów pakietu MS OFFICE;
• Diagnozowanie usterek i naprawa rowerów;
• Mile widziane doświadczenie w serwisie rowerowym

Od kandydatów oczekujemy:
• Bardzo dobrych umiejętności komunikacyjnych;
• Umiejętność organizacji pracy;
• Samodzielność, dokładność;
• Biegła obsługa komputera

Zatrudnionym oferujemy:
• Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o prace po okresie próbnym);
• Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie;
• Możliwość rozwoju zawodowego;
• Wewnętrzne szkolenia;
• Pracę od poniedziałku do piątku ( 9-17 );
• Dobrą atmosferę pracy

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty, które spełnią w/w oczekiwania.

W CV prosimy umieścić klauzulę : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r o ochronie danych osobowych”

Wymagania

Prezentacja firmy

Lider rynku rowerów elektrycznych w Polsce!<br/>EcoBike jest jedn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 800PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sport / Rekreacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis