Koordynator ds. rynku niemieckiego (Kraków)

EuropaJOB Sp. z o.o.

Kraków, 31-515, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Polska, małopolskie, Kraków

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

KOORDYNATOR DS. RYNKU NIEMIECKIEGO (Kraków)

Praca OD ZARAZ

Opis stanowiska:

• Samodzielne prowadzenie oraz koordynowanie projektów na rynek niemiecki
• Planowanie aktywności sprzedażowej w zakresie usług HR (praca tymczasowa) zgodnie ze strategią firmy
• Rozwijanie sieci sprzedaży poprzez pozyskiwanie nowych i umacnianie relacji ze stałymi klientami- odpowiedzialność za stały rozwój bazy klientów
• Organizacja oraz udział w spotkaniach handlowych, w tym prowadzenie negocjacji
• Przygotowywanie ofert handlowych i umów dla klientów
• Współpraca z działem rekrutacji- koordynowanie realizacji projektu

Wymagania:

• bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny) pozwalająca na swobodną konwersację z klientem
• doświadczenie zawodowe związane z obsługą klientów
• bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
• zaangażowanie i odpowiedzialność
• wysokie zdolności interpersonalne, profesjonalizm i entuzjazm
• umiejętność planowania i organizowania swojej pracy
• gotowość do odbywania podróży służbowych
• umiejętność pracy pod presją czasu
• mile widziane doświadczenie w agencji pracy tymczasowej i/lub znajomość branży rekrutacyjnej

Oferujemy:

• ciekawą pracę na samodzielnym stanowisku - możliwość realizacji ambitnych projektów oraz dużą samodzielność w realizacji zadań
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• wynagrodzenie: podstawa plus korzystny i przejrzysty system prowizyjny
• możliwość rozwoju zawodowego oraz doskonalenia swoich kompetencji interpersonalnych i językowych poprzez ciągły kontakt z klientami
• pracę w młodym, dynamicznym zespole, zapewniającym wsparcie
• atmosferę opartą na wzajemnym zaufaniu i szacunku
• kartę Multisport

W CV proszę umieścić następującą klauzulę : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

EuropaJOB jest młodą i dynamicznie rozwijającą się agencją zatrudnienia ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa