Koordynator ds. rozwoju rynku advanced NDT

TÜV Rheinland Polska Sp. z o.o.

Zielona Góra, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Kluczowe obowiązki:

  •  poszukiwanie nowych obszarów rozwoju, kreowanie nowych usług na rynku polskim
  •  nadzorowanie procesu wprowadzania usługi na rynek (m.in. w zakresie przygotowania oferty, planowania i realizacji usług)
  •  analiza potrzeb klientów i opracowywanie ofert
  •  udział w działaniach marketingowych, w tym reprezentowanie firmy na konferencjach, seminariach i targach
  •  pozyskiwanie nowych i utrzymywanie pozytywnych relacji z aktualnymi klientami

Oferujemy:

  •  zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  •  pracę w jednym z naszych biur terenowych, a w innych lokalizacjach - pracę na zasadach „home office”
  •  współpracę w gronie specjalistów w przyjaznej i kooperacyjnej atmosferze, w tym w środowisku międzynarodowym
  •  możliwość budowania i rozwijania prestiżowych kontaktów biznesowych
  •  rozwój wiedzy technicznej
  •  uczestniczenie w ciekawych projektach oraz możliwość wdrażania własnych pomysłów
  •  elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (od 7.00 do 8.30)

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (spawalnictwo, inżynieria materiałowa, metalurgia, materiałoznawstwo i pokrewne)
  • doświadczenie zawodowe w którymś z obszarów badań nieniszczących w metodach RT, UT, phased array, TOFD, PEC
  • znajomość rynku NDT w Polsce
  • wiedza w zakresie zaawansowanych metod NTD (phased array, TOFD, PEC)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do częstych podróży służbowych
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientami i budowaniu relacji
  • umiejętność identyfikowania potrzeb potencjalnych klientów

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny) klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje.

Prezentacja firmy

TÜV Rheinland Polska jest w czołówce firm certyfikacyjnych i badawc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie