Koordynator ds. Rekrutacji

IDES od 21 lat lider na rynku usług rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych w Polsce, dla swojego klienta z branży Przemysł maszynowo-inżynieryjny poszukuje kandydatów na stanowisko Koordynatora ds. Rekrutacji

Firma została wpisana do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 925.

Zadania / obowiązki:

  • Samodzielne i całościowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych (opis stanowiska, selekcja CV, wywiady i spotkania, wskaźniki i raporty rekrutacyjne),
  • Aktywne pozyskiwanie pracowników metodami tradycyjnymi, jak również metodą direct search,
  • Koordynacja projektów employer brandingowych,
  • Wsparcie procesu adaptacji nowych pracowników,
  • Współtworzenie i aktualizacja procedur z obszaru HR.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (HRM, psychologia, zarządzanie),
  • Minimum 3 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu rekrutacji,
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość nowoczesnych metod i narzędzi rekrutacyjnych,
  • Wysokorozwinięte umiejętności: komunikacyjne, organizacyjne, zarządzania projektami,
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku.

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę),
  • Możliwość rozwoju i awansu,
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Bonusy: karta sportowa, pakiet medyczny oraz ubezpieczenie grupowe.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
"Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami"