Koordynator ds. projektów technologicznych - FMCG

Michael Page

Warszawa, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za opracowywanie nowych produktów jak i kierowanie grupą technologów produkcyjnych.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającego się w sektorze FMCG, poszukujemy osoby na nowo tworzone stanowisko Koordynatora ds. projektów technologicznych. Wybrany kandydat będzie odpowiedzialny za tworzenie nowych produktów i współprowadzenie polityki związanej z ich wdrożeniem. Nasz klient oferuje możliwość rozwoju zawodowego. Osoba na tym stanowisku będzie raportować do głównego technologa.

Opis stanowiska

  • Organizacja i kontrola przebiegu produkcji z obszaru nowych produktów,
  • Nadzór nad procesem wdrażania produktu,
  • Opracowywanie receptur, instrukcji technologicznych oraz norm zakładowych dla wyrobu,
  • Nadzór oraz planowanie długofalowej strategii nad powierzoną gamą produktów,
  • Kontrolowanie poprawności przebiegu produkcji z obszaru nowych produktów,
  • Bieżąca kontrola jakości produkcji,
  • Przeprowadzanie testów oraz badanie produktów,
  • Ustalanie standardów jakościowych,
  • Zdobywanie informacji na temat surowców i komponentów dostępnych na rynku,
  • Koordynacja pracy zespołu technologów odpowiedzialnych za wdrażanie produktów,
  • Monitorowanie rynku

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe z zakresu technologii żywienia lub pokrewne,
  • 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Praktyczna znajomość wdrażania produktów na rynek,
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami technologicznymi oraz we wdrażaniu nowych produktów na halę produkcyjną,
  • Znajomość standardów i systemów zapewnienia jakości oraz bezpieczeństwa żywności,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Doskonale rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia i prognozowania,
  • Zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy zespołowej,
  • Determinacja w realizacji celów i zadań,
  • Mile widziane szkolenie z systemu HACCP.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie uzależnione od dotychczasowej wiedzy i doświadczenia,
  • Możliwość zdobycia bogatego doświadczenia oraz stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Ciekawą pracę w bardzo prężnie rozwijającej się firmie, która stawia na nowości i rozwój,
  • Współpracę z otwartymi ludźmi, bardzo dobrą atmosferę pracy.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page