Koordynator ds. Programów Lojalnościowych

Nowa Itaka Sp. z o.o.

Opole, opolskie

Miejsce pracy: Opole

Bądź na tak! Podejmij życiowe wyzwanie i dołącz do wielkiej rodziny ITAKI, lidera polskiej turystyki. Jesteśmy na rynku od 29 lat, gwarantujemy stabilną pracę w polskiej firmie o międzynarodowej renomie. Przekonaj się, że I…ITAKI świat jest piękny. Czekamy na Ciebie.

Opis stanowiska:

  • wdrożenie i kompleksowe zarządzanie programem lojalnościowym
  • bieżąca obsługa programu lojalnościowego (komunikacja z uczestnikami programu, prowadzenie rozliczeń)
  • raportowanie i analiza efektywności prowadzonych działań
  • analiza grup docelowych, trendów rynkowych
  • poszukiwanie nowych funkcjonalności i rozwiązań programu lojalnościowego odpowiadających aktualnym potrzebom rynkowym
  • ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy w celu realizacji zadań (m.in. Dział Sprzedaży, IT)
  • współpraca zewnętrznymi agencjami
  • zarządzanie budżetem marketingowym

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki/specjalizacje: marketing, public relations, reklama
  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • doświadczenie we współtworzeniu i rozwoju programu lojalnościowego
  • umiejętność analizy danych pochodzących z różnych źródeł i sporządzania raportów
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego, „lekkie pióro“
  • poczucie estetyki, kreatywność, samodzielność, zaangażowanie i dokładność
  • otwartość na wiedzę, komunikatywność oraz wysoka kultura osobista
  • bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w największym polskim biurze podróży
  • przyjazną atmosferę w młodym i rozwijającym się zespole
  • umowę o pracę
  • firmowe wyjazdy zagraniczne
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • pakiet socjalny: dofinansowanie wakacji oraz prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, Kartę Multisport w atrakcyjnej cenie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.