Aktualnie poszukujemy najlepszych kandydatów na stanowisko:

koordynator ds. pracowników

Nr ref.: 29980
Praca stała
Lokalizacja: Bielany Wrocławskie

Zakres obowiązków:

  • monitorowanie efektywności pracy pracowników
  • wspieranie pracowników w codziennej pracy
  • przygotowanie raportów i zestawień
  • koordynacja dokumentacji pracowniczej (zwolnienia lekarskie, umowy o pracę itp.).

Oczekiwania:

  • komunikatywność
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • umiejętność obsługi komputera
  • znajomość języka angielskiego

Oferta:
  • umowę o pracę tymczasową na trzymiesięczny okres próbny i możliwość długofalowej współpracy
  • pracę 4 dni w tygodniu po 10 godzin dziennie (zmiany: 6:00 – 16:30, 18:00 – 04:30) od poniedziałku do niedzieli, bezpośrednio u klienta
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • atrakcyjny pakiet szkoleń
  • narzędzia pracy
  • dojazd do pracy
  • opieka medyczna po trzech miesiącach pracy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)