Koordynator ds. pracowników hali produkcyjnej

Interclot Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Cześć! Jesteśmy jednym z największych importerów odzieży używanej i zdecydowanym liderem w recyklingu tekstyliów w Polsce i w Europie. Cenimy sobie jakość, przejrzystą komunikację i pasję do pracy. Obecnie szukamy energicznej, komunikatywnej i konkretnej osoby, na stanowisko koordynatora ds. pracowników hali produkcyjnej w naszej firmie.

Główne obowiązki na tym stanowisku, to:

  • ścisła współpraca z agencją pracy
  • selekcja kandydatów
  • zapewnienie zgodności z przepisami obowiązującymi w kraju i UE
  • tłumaczenie zasad pracy, instrukcji stanowiskowych
  • zarządzanie i bieżący kontakt z pracownikami
  • terminowe rozliczanie czasu pracy
  • nadzór i administrowanie dokumentacją personalną
  • raportowanie i tworzenie zestawień dot. czasu absencji, rotacji, urlopów

Gwarantujemy:

  • przejrzystą ścieżkę rozwoju
  • umowę o pracę
  • prywatną opiekę zdrowotną
  • współfinansowanie kursów językowych
  • spotkania integracyjne trzy razy do roku

Wymagania

Chcemy z Tobą pracować, jeśli:

  • masz minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • biegle władasz językiem rosyjskim (mile widziany jest również angielski)
  • wielozadaniowość, skrupulatność i umiejętność logicznego myślenia, to Twoje atuty
  • dysponujesz fachową wiedzą z zakresu prawa pracy, kadr i płac
  • masz wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych
  • z łatwością nawiązujesz pozytywne relacje z różnymi ludźmi i świetnie radzisz sobie z rozwiązywaniem sytuacji konfliktowych

Prezentacja firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem, w formacie PD... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Obsługa klienta, Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca na produkcji