Koordynator ds. planowania produkcji

Rovese S.A.

Kielce lub Opoczno, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

Co będzie należało do obowiązków pracownika?

  • Tworzenie harmonogramów produkcyjnych powierzonego obszaru.
  • Dbanie o ciągłość produkcji - zapewnienie bieżącej dostępności produktów.
  • Aktywny udział w optymalizacji procesów produkcji, optymalizacja wykorzystania mocy produkcyjnych.
  • Nadzór nad optymalizacją stanów magazynowych.
  • Ścisła współpraca z wieloma działami firmy, m.in. z Działem NPD, Marketingu, Kontroli Jakości, MWG, Zakupów.
  • Udział w przygotowaniu rocznych budżetów oraz raportowanie zgodnie z ustalonym zakresem.

Czego oczekujemy od kandydatów?

  • Wyższego wykształcenia.
  • Min. 2 - letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
  • Bardzo dobrej znajomości MS Office, w szczególności MS Excel.
  • Wysokich zdolności analitycznych.
  • Dużych zdolności organizacyjnych i samodzielności w działaniu.
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.
  • Znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem..
  • Prawa jazdy kat. B oraz gotowości do wyjazdów służbowych.

Co oferujemy swoim pracownikom?

  • Pracę w firmie o zasięgu międzynarodowym.
  • Możliwość zdobywania doświadczeń poprzez współpracę z wieloma działami w Grupie Rovese..
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów.
  • Możliwość rozwoju osobistego.
  • Stabilność zatrudnienia - umowa o pracę.
  • Jasny i oparty o cele system premiowy.

Prezentacja firmy

Rovese S.A.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Inne, Praca Kadra zarządzająca