KOORDYNATOR DS PLANOWANIA PRODUKCJI PREFABRYKATÓW BUDOWLANYCH

Klient infoPraca.pl

Poznań, wielkopolskie

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Poznań

Zakład produkcji budowlanej z wieloletnim doświadczeniem poszukuje kreatywnej osoby na stanowisko:

Koordynator ds. Planowania Produkcji Prefabrykatów Budowlanych

Opis stanowiska:

  • Organizacja i przygotowanie zleceń produkcyjnych zgodnie z zamówieniem
  • Kontrola i koordynacja realizacji zleceń
  • Koordynacja i nadzór nad pracami montażowymi
  • Koordynacja załadunków i rozmieszczanie na środkach transportu
  • Udział w procesie rozpatrywania reklamacji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe budowlane
  • Doświadczenie budowlane min. 5 lat
  • Znajomość narzędzi wspomagających projektowanie (m.in. CAD)
  • Znajomość podstawowych programów biurowych (m.in. Word, Excel)
  • Uprawnienia budowlane wykonawcze
  • Komunikatywność

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.