Koordynator ds. planowania produkcji / Inżynier Produkcji

Arche Consulting

Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • wdrożenie i nadzór nad realizacją kluczowych projektów wspomagających planowanie i proces produkcji,
  • przygotowywanie planów produkcyjnych dla zwiększenia wydajności pracy całego zakładu,
  • tworzenie harmonogramu zamówień,
  • stała kontrola realizacji planów produkcyjnych,
  • komunikacja z dostawcami oraz pozostałymi działami firmy,
  • weryfikacja poziomu zapasów,

Wymagania

  • wykształcenie wyższe inżynierskie (mile widziane technologia produkcji),
  • min. 3- letnie doświadczenie w planowaniu produkcji małoseryjnej częściowo manualnej,
  • dobra znajomość j. angielskiego,
  • bardzo dobra znajomość MS Excel,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • komunikatywność,
  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji,

Firma oferuje

  • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwości rozwoju i wdrażania własnych koncepcji,
  • udział w tworzeniu i rozwoju struktur międzynarodowej spółki.

Prezentacja firmy

W Arche Consult... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji