Koordynator ds. personalnych

Max Power Sp. z o.o.

Zabrze, śląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Max Power Sp. z o.o.(wpis do rejestru agencji zatrudnienia 5944)
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Zabrze

Zakres obowiązków:

- Wsparcie w prowadzeniu procesów rekrutacji i selekcji pracowników,
- Prowadzenie dokumentacji pracowniczej,
- Prowadzenie akt osobowych pracowników,
- Obsługa kadrowa zatrudnionych pracowników,
- Sprawowanie kontroli nad ewidencją czasu pracy,
- Ścisła współpraca ze specjalistą podczas naliczania wynagrodzeń dla pracowników,
- Ścisła współpraca z Klientem,

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe kierunkowe- mile widziane,
- Minimum 1 rok doświadczenia w pracy w działach HR – mile widziane w agencji pracy tymczasowej,
- Znajomość prawa pracy umożliwiającą pracę na w/w stanowisku,
- Znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację,
- Znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem
- Znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel oraz programów kadrowo-płacowych- będzie dodatkowym atutem,
- Czynne prawo jazdy kat. B- warunek konieczny,
- Komunikatywność, samodzielność,
- Umiejętność organizowania pracy,

Oferujemy:
- Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia,
- Stabilne warunki zatrudnienia na postawie umowy o pracę,
- Warunki finansowe dostosowane do bieżących doświadczeń zawodowych kandydatów.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami)”

Prezentacja firmy

Max Power Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma ś... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja