Koordynator ds. Personalnych

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej zlokalizowanej w okolicy Raszyna, poszukujemy samodzielnego Koordynatora ds. Personalnych

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest rozwijająca się firma produkcyjna, stawiająca na wysoką jakość swoich produktów. Firma zatrudnia obecnie około 200 pracowników i planuje dalszą ekspansję.

Opis stanowiska

  • Wsparcie kadry managerskiej poprzez zapewnienie prawidłowego i efektywnego funkcjonowania procesów personalnych
  • Wdrażanie nowych i aktualizowanie funkcjonujących narzędzi HR zgodnie z potrzebami organizacji i trendami rynkowymi
  • Stworzenie i wspieranie procesu komunikacji wewnętrznej
  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych oraz współpraca z agencjami
  • Koordynacja procesu onboardingu i prowadzenie rozmów exit interview
  • Rozpoznawanie potrzeb pracowników, ustalanie celów i programów rozwojowych
  • Budowanie systemów motywacyjnych dla pracowników, m.in. rozwój benefitów
  • Współpraca z zewnętrzną firmą prowadzącą kompleksową obsługę kadrowo-płacową
  • Ewidencja czasu pracy

Profil kandydata

  • 2-3 lata doświadczenia w obszarze HR (preferowane doświadczenie w firmie produkcyjnej)
  • Znajomość zagadnień prawa pracy
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi MS Office (Word, Excel)
  • Zaangażowanie i wysokie poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, pakiet sportowy, wczasy pod gruszą)
  • Możliwość kreowania kultury HR
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page