Koordynator ds. Personalnych z j. ukraińskim

Gi Group Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Miejsce pracy: Łódź

Najważniejsze zadania:
• obsługa administracyjno-kadrowa zatrudnionych pracowników
• bieżące wsparcie dla Pracowników w zakresie HR
• monitorowanie i ewidencjonowanie absencji
• budowanie oraz zarządzanie bazą kandydatów dopasowaną do potrzeb Klienta,
• realizacja zleconych projektów rekrutacyjnych
• budowanie trwałych relacji z Klientem i pracownikami
• raportowanie do Klienta i Przełożonego

Od kandydatów oczekujemy:
 min 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
• znajomość j. ukraińskiego
• doświadczenia w agencji doradztwa personalnego będzie dodatkowym atutem
• wykształcenia wyższego mile widziane kierunkowe
• znajomości przepisów Prawa Pracy
• wysokiej motywacji do pracy
• nastawienia na wytrwałą realizację założonych celów
• samodzielności i odpowiedzialności za powierzone zadania
• wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych
• bardzo dobrej organizacji pracy

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie
• możliwość skorzystania z benefitów w postaci karty Multisport, karty medycznej, ubezpieczenia grupowego
• narzędzia pracy niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych (laptop, telefon)
• możliwość uczestniczenia w licznych szkoleniach i warsztatach branżowych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.