Koordynator ds. personalnych z j. ukraińskim

Max Power Sp. z o.o.

Bielany Wrocławskie, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Max Power Sp. z o.o.(wpis do rejestru agencji zatrudnienia 5944)
w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje do oddziału w Bielanach Wrocławskich pracownika na stanowisko:

Koordynator ds. personalnych z językiem ukraińskim

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
Nr ref: KP/B/2016

Zakres obowiązków:
- Rekrutacja i koordynacja zatrudnienia nowych pracowników
- Obsługa kadrowo-płacowa zatrudnionych pracowników
- Utrzymywanie kontaktu z Klientem w zakresie rekrutacji nowych i obsługi obecnych pracowników tymczasowych
- Prowadzenie dokumentacji pracowniczej
- Rozliczanie ewidencji czasu pracy pracowników
- Miesięczne rozliczenia z Klientami

Wymagania:
- Znajomość języka ukraińskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację – warunek konieczny
- Wykształcenie wyższe kierunkowe (mile widziane zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, zarządzanie)
- Mile widziane doświadczenie w pracy w działach HR, najlepiej na analogicznym stanowisku bądź w agencji pracy tymczasowej
- Znajomość przepisów prawa pracy
- Znajomość języka angielskiego co najmniej w stopniu dobrym
- Prawo jazdy kat. B
- Znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel oraz programów kadrowo-płacowych
- Komunikatywność, samodzielność
-Umiejętność organizowania czasu pracy

Oferujemy:
- Możliwość pracy na samodzielnym stanowisku
- Atrakcyjne warunki finansowe adekwatne do posiadanego doświadczenia
- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- Miłą atmosferę pracy

Aplikacje prosimy wysyłać w języku polskim i angielskim.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami)"

Prezentacja firmy

Max Power Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma ś... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja