Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/05/2017.

Koordynator ds. ochrony (Warszawa)

mazowieckie

Urząd Pracy m.st. Warszawy

Opis stanowiska pracy

OFERTA PRACY DLA OSÓB PEŁNO- I NIEPEŁNOSPRAWNYCH
Wymagania: wykształcenie średnie, prawo jazdy kat. B, niekaralność, znajomość MS Office, mile widziane uprawnienia kwalifikowanego pracownika ochrony, co najmniej jeden rok udokumentowanego doświadczenia. Obowiązki: sporządzanie grafików pracy podległym pracownikom, rozliczanie czasu pracy, delegowanie pracowników na obiekty, kontrola pracy pracowników, pozyskiwanie nowych obiektów, czynny kontakt z obecnymi kontrahentami, rekrutacja pracowników, szkolenia stanowiskowe i obiektowe.

[CV na e-mail z dopiskiem: Koordynator Warszawa, dodatkowe informacje pod numerem telefonu: 534 818 400]

Wynagrodzenie zasadnicze + premie i dodatki + ubezpieczenie grupowe.

Urząd Pracy m.st. Warszawy działa na podstawie Ustawy z dnia 20 kwietnia 2004r. o promocji... zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (Dz. U. z 2008r. Nr 69, poz. 415 z późn. zm). W ramach naszej działalności proponujemy możliwość skorzystania z:
- pośrednictwa pracy, poradnictwa zawodowego i szkoleń,
- pomocy w aktywnym poszukiwaniu zatrudnienia,
- środków przyznawanych jednorazowo na rozpoczęcie działalności gospodarczej, staży oraz innych instrumentów rynku pracy.
Realizujemy wiele autorskich programów rynku pracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
03/03/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Ochrona osób i mienia , Praca Kadra zarządzająca