Koordynator ds. Obsługi Magazynowej

Adecco Poland Sp. z o.o.

Włocławek, kujawsko-pomorskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Włocławek

Aktualnie dla naszego Klienta, producenta z branży chemicznej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Główne obowiązki:

• Nadzór nad przyjęciem dostaw, procesami wyładunku surowców oraz załadunku wyrobów gotowych (surowce sypkie i płynne do produkcji chemicznej);

• Organizacja pracy w magazynie i kontrola podczas codziennych dostaw oraz wysyłek;

• Kontrola poziomu zapasu surowców oraz stanu wyrobów gotowych;

• Raportowanie odbioru surowców i wydawania wyrobów gotowych w systemie SAP;

• Nadzór nad pracownikami z firm podwykonawczych (magazynierzy, operatorzy wózków jezdniowych, kierowcy);

• Dbanie o terminowość wysyłek;

• Uczestnictwo w projektach usprawniających pracę zespołu w dziale Łańcucha Dostaw;

• Utrzymywanie prawidłowych kontaktów z dostawcami usług logistycznych;

• Ścisła współpraca z działem produkcyjnym;

• Raportowanie do Kierownika ds. Zarządzania Łańcuchem Dostaw.

Wymagania:

Min. 2 - letnie doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej w kontroli magazynowej – warunek konieczny;

• Wykształcenie min. średnie, mile widziane kierunki logistyczne i pokrewne;

• Ogólna wiedza logistyczna i znajomość zagadnień;

• Dobra znajomość pakietu MS Office, dodatkowym atutem będzie znajomość systemu SAP;

• Umiejętność pracy w grupie oraz utrzymywania dobrych relacji ze współpracownikami;

• Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne;

• Bardzo dobra organizacja pracy, terminowość;

• Dynamika w działaniu, elastyczność, otwartość na zmiany;

• Dodatkowymi atutami będą: doświadczenie w branży chemicznej oraz znajomość j. angielskiego;

• Preferowane miejsce zamieszkania: Włocławek lub gotowość do relokacji.

Nasz Klient oferuje:

Pracę na terenie Włocławskiej Strefy Rozwoju Gospodarczego - Parku Przemysłowo-Technologicznego;

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

• Pracę w systemie 1–zmianowym;

• Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy;

• Szkolenia techniczne i rozwojowe.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.