Koordynator ds. Obsługi Klienta

Agencja Zatrudnienia KS Service

Sosnowiec, śląskie

Miejsce pracy: Sosnowiec

Kluczowe zadania

  • realizacja zamówień sprzedażowych
  • wsparcie i koordynacja procesów sprzedażowych
  • bieżąca i aktywna współpraca z odpowiednimi inżynierami sprzedaży w różnych państwach członkowskich
  • poprawna współpraca z kooperującymi działami firmy na całym świecie
  • okazjonalne wizyty i spotkania u klientów

Wymagania

  • biegła znajomość języka angielskiego i francuskiego na poziomie C1/C2
  • umiejętność pracy w zespole, samodzielność, chęć nauki i rozwoju

Oferujemy

  • wysokie wynagrodzenie
  • atrakcyjną pracę w kulturze międzynarodowej z uwzględnieniem systemu SAP oraz innych
  • rzetelne szkolenie wdrożeniowe, trwające 1 miesiąc
  • indywidualne podejście do pracowników - elastyczny system pracy

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.