Koordynator ds. Obsługi Klienta Kluczowego

Jobman Group Sp. z o.o.

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

W Biurze Telefonicznej Obsługi Klientów Orange Najważniejsza jest niepowtarzalna atmosfera pracy. Jesteśmy doskonale zgraną paczką, która świetnie się rozumie i zawsze wspiera każdego dnia.

Dlatego na stanowisko Doradca Klienta szukamy przede wszystkim osób otwartych na innych, ciekawych świata i zaangażowanych w codzienne obowiązki.
Dołącz do naszej paczki w Jobman Group Sp. z o.o.
oim

Obowiązki:
efektywne rozwiązywanie reklamacji
pomoc Klientom w poznawaniu szerokiego wachlarza produktów i usług Orange
dobieranie rozwiązań odpowiadających potrzebom Klienta
udzielanie Klientom pomocy technicznej.

W zamian oferujemy Ci:
miłą atmosferę pracy
płatne szkolenie przygotowujące do pracy
stałe wynagrodzenie + atrakcyjny system premiowy
konkursy z atrakcyjnymi nagrodami
bezpośrednią opiekę Koordynatora
tymczasową umowę o pracę z możliwością przedłużenia po 18 miesiącach
możliwość awansu dla najlepszych

Wymagania

Wystarczy żebyś:
lubił rozmawiać z ludźmi
był empatyczny w stosunku do Klienta
był otwarty na naukę nowych rzeczy
skutecznie dążył do celu

Zostaw nam swoje CV

Jesteśmy nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się agencją pracy tymczasowej o ogólnopolskim zasięgu działania. Zatrudniamy i kierujemy do pracy do największych i najlepszych firm w Polsce.
Wyróżniamy się spośród innych organizacją, elastycznością oraz wysoką jakością świadczonych usług.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Prezentacja firmy

Jobman Group Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia wpisana do rejestr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Kadra zarządzająca