Koordynator ds. Nowych Inwestycji (m/f)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Kandydat na tym stanowisku odpowiedzialny będzie analizę oraz weryfikację potencjału nowych inwestycji realizowanych przez spółkę.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest zagraniczny deweloper realizujący projekty mieszkaniowe oraz komercyjne w Warszawie oraz kilku miastach regionalnych.

Opis stanowiska

  • Codzienna współpraca z Prezesem Zarządu
  • Analiza potencjału nowych inwestycji
  • Przygotowywanie prezentacji oraz rekomendacji dotyczących nowych inwestycji
  • Przygotowanie biznes planów oraz analiza SWOT nieruchomości
  • Koordynacja procesu związanego z zakupem nowych nieruchomości
  • Udział w spotkaniach oraz negocjacjach zakupowych
  • Udział w przygotowywaniu ofert oraz umów

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe- preferowane finansowe, ekonomiczne lub prawne
  • Minimum 2 lata doświadczenia w branży nieruchomości- komercyjne lub mieszkaniowe
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • Bardzo dobra Znajomość MS Office
  • Umiejętność czytania sprawozdań finansowy
  • Zaangażowanie i nastawienie na realizację wyznaczonych celów w wyznaczonym czasie

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Rozwój zawodowy - możliwość awansu
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia u boku prezesa
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page