Koordynator ds. Nieruchomości i Utrzymania Sieci

Ziko Apteka Sp z.o o

Kraków, małopolskie

Polska firma Ziko Apteka Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się sieć ponad 200 aptek i ponad 50 punktów dermokosmetycznych na terenie całej Polski oraz apteka internetowa e-zikoapteka. Nasza działalność opiera się na trosce o dobro Pacjenta i dbałości o wysoką jakość.

Siłą naszej przewagi konkurencyjnej są zaangażowani Pracownicy. To zgrany zespół profesjonalistów, którzy w przyjaznej atmosferze wykorzystują swoje mocne strony, rozwijają się zawodowo i czerpią satysfakcję z codziennej pracy.
Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • Negocjowanie warunków najmu i przygotowywanie aneksów do umów najmu
  • Zawieranie nowych umów
  • Przygotowywanie dokumentów na przetargi i koordynowanie przetargów
  • Przedłużanie gwarancji bankowych i organizowanie nowych gwarancji
  • Kontakt z Wynajmującym w celu obsługi bieżących zadań powstających w trakcie okresu najmu
  • Weryfikacja i potwierdzanie zgodności faktur za czynsz z umową oraz wyjaśnianie ewentualnych nieprawidłowości
  • Rozliczanie i analiza kosztów nieruchomości własnych i wynajmowanych
  • Weryfikacja merytoryczna i prowadzenie rozliczeń bieżących dokumentów księgowych, w tym faktur, związanych z umowami najmu oraz umowami dostawy mediów
  • Monitoring płatności i kontakt z kontrahentami (wynajmującymi, najemcami, innymi kontrahentami)
  • Zarządzanie dokumentacją, przygotowywanie raportów, podsumowań i zestawień
  • Czynności związane z wynajmowaniem lokali własnych lub lokali wynajmowanych przez Zleceniodawcę
  • Wyszukiwanie lokali pod inwestycje i negocjacje warunków umów najmu

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku w sieci handlowej
  • Praktyczna znajomość przepisów dotyczących najmu nieruchomości komercyjnych
  • Doświadczenie w pracy w zakresie rozliczeń związanych z umowami najmu
  • Umiejętność prowadzenia rozmów i negocjacji z klientami, podwykonawcami, zarządcami budynków
  • Wysoka kultura osobista
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i organizacyjne
  • Odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania Microsoft Office, szczególnie MS Excel i MS Word
  • Prawo jazdy kat. B
Naszym Pracownikom zapewniamy:
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji naciskając
przycisk aplikuj znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.