Koordynator ds. logistyki

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1085090

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy transportowej rozpoznawalnej na globalnym rynku z siedzibą w Krakowie (SSC), poszukujemy kandydatów, posiadających doświadczenie w obszarze logistyki i transportu międzynarodowego, znających biegle język angielski.

Zakres zadań na powyższym stanowisku
wiąże się przede wszystkim z zarządzaniem i koordynowaniem współpracy z międzynarodowymi firmami transportowymi, świadczącymi swoje usługi na różne rynku europejskie i azjatyckie.

Inne obowiązki to implementowanie nowych rozwiązań biznesowych dla danego działu, bliska współpraca z działem marketingu i sprzedaży, usprawnianie istniejących procesów oraz bliska współpraca z managerem oraz zespołem międzynarodowym w kontekście realizacji nowych projektów.

Do aplikowania zapraszamy osoby,które posiadają minimum 4 lata doświadczenia zawodowego w logistyce (praca w obszarze transportu międzynarodowego), oraz doświadczenie w zarządzaniu projektami.

Poszukujemy kandydatów, którzy mają wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne; otwartych na nowe wyzwania, gotowych do pracy w zmiennym, międzynarodowym środowisku, łatwo odnajdujących się w nowych sytuacjach, gotowych do podróży służbowych (podróże służbowe do różnych krajów to ok. 1 tydzień wyjazdu / 1 raz w miesiącu).

Ze względu na międzynarodowy charakter pracy, biegła znajomość języka angielskiego (poziom min. C1) jest koniecznością. Znajomość innych języków obcych jest dodatkowym atutem.

Firma oferuje umowę
o pracę, bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (6000 – 9000 PLN brutto – zależne od doświadczenia i kompetencji kandydata), pakiet benefitów, możliwość rozwoju zawodowego w strukturach międzynarodowej firmy transportowej oraz możliwość odbywania podróży służbowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w J. ANGIELSKIM.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy