Opis stanowiska pracy

 nawiązywania i utrzymywania efektywnych relacji z klientami;
 zapewnianie transportu krajowego i międzynarodowego
 aktualizowanie cenników transportowych, poszukiwanie najlepszych i najbardziej solidnych przewoźników ;
 kontrola wizualna pojazdów, wizualny stan techniczny, możliwości wydruku temperatur przy rozładunkach
 przygotowywanie zleceń transportowych, dokumentów dostaw – systemowych oraz standardowych dla klientów;
 analiza oraz rejestr dziennych kosztów dla każdego klient ta z podziałem na produkty
 monitorowanie procentowego wypełniania aut
 nadzór na zwrotem dokumentów po dostawach oraz ich archiwizacja
 kontrolowanie faktur transportowych uwzględniających przypisywanie dokumentów do konkretnych dostaw,
 terminowe sporządzanie raportów i sprawozdań
 rozwiązywanie problemów spowodowanych opóźnieniami w dostawach oraz ich zagospodarowanie
 wprowadzanie dokumentów i rejestrów do systemu księgowego w zakresie zamówień, transportu itp.

Prezentacja firmy

Specjalizujemy się w branży produkcji warzyw. Wiodącym produktem ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
15 miesięcy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
3 500PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
możliwe premie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Inne