Koordynator ds. logistyczno-magazynowych

Agencja Headhunters (Katowice)

Bełchatów, łódzkie

Agencja Pracy Headhunters (nr cert. 10079) obecnie wraz ze swoim klientem, poszukuje osób na stanowisko:

Pomocnik Kierownika Magazynu

Zakres obowiązków:

• Zarządzanie powierzchnią magazynu zgodnie z polityką firmy,
• Odpowiedzialność za zapewnienie płynnego i efektywnego łańcucha zaopatrzenia poprzez nadzór nad wszystkimi wysyłkami, obiegiem dokumentów, archiwizacją dokumentów, kontrolą salda palet, przygotowaniem zestawień dotyczących palet, strat i pomyłek,
• Planowanie, organizowanie, kierowanie oraz kontrolowanie pracą operatorów wózków widłowych w Magazynie Wyrobu Gotowego,
• Nadzór nad realizacją planów (ilość wysyłek, poprawność wysyłek, etc.),
• Realizacja celów związanych z porządkiem na magazynie ( w tym w wiacie z paletami), czystością doków załadunkowych, czystością akumulatorowni, czystością powierzchni magazynowej,
• Kontrola stanu technicznego urządzeń na magazynie,
• Planowanie optymalnego wykorzystania przestrzeni magazynowej,
• Negocjowanie umów transportowych,
• Obsługa zamówień pod względem transportu, realizacja zleceń z Działu Sprzedaży,
• Współpraca w firmami spedycyjnymi, transportowymi, logistycznymi,
• Sprawowanie nadzoru nad prawidłowym funkcjonowaniem obrotu surowcem i wyrobem gotowym oraz transportu,
• Kontrola poprawności dokumentacji magazynowej, w tym prawidłowych podpisów oraz prawidłowego wprowadzania dokumentów do systemu,
• Odpowiedzialność za wszystkie reklamacje ilościowe, uszkodzenia towaru etc. bieżąca obsługa reklamacji od Klientów, prowadzenie zestawienia reklamacji,
• Raportowanie o ewentualnych nieprawidłowościach i usuwanie ich,
• Realizacja zadań związanych ze zwrotami palet, inspekcja odbieranych palet
w magazynach zarówno Klienta jak i własnych,
• Przygotowywanie raportów i analiz dla Kierownika Magazynu i Zarządu,
• Wykonywanie wszelkich prac związanych z bieżąca obsługa magazynowo – paletową Klientów firmy

Wymagania:

• Dobra znajomość języka angielskiego,
• Komunikatywność, zdolności interpersonalne,
• Umiejętność pracy w zespole,
• Uprawnienia do obsługi suwnic – mile widziane,
• Uprawnienia do kierowania wózkami jezdniowymi – mile widziane,
• Zdyscyplinowanie,
• Gotowość do pracy zmianowej.

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie,
• stałe zatrudnienie na umowę o pracę.

Miejsce pracy: Bełchatów
W razie pytań proszę dzwonić pod numer: 32 251 00 43