Koordynator ds. kosztorysowania

IDES CONSULTANTS POLSKA Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

IDES od 21 lat lider na rynku usług rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych w Polsce, dla swojego klienta z branży Przemysł maszynowo-inżynieryjny poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kosztorysant

Miejsce pracy: Radomsko

Firma została wpisana do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 925.

Zadania / obowiązki:

• Tworzenie kosztorysów projektów
• Prowadzenie rejestru cen jednostkowych zrealizowanych i oferowanych projektów;
• Analiza i weryfikacja dokumentacji, dokonywanie analizy ryzyk i zagrożeń
• Przeprowadzanie wizji lokalnej
• Udział w negocjacjach z inwestorem
• Przygotowywanie ofert
• Powiększanie bazy podwykonawców oraz dostawców
• Przygotowywanie oraz negocjowanie umów
• Koordynowanie podległym zespołem
• Wsparcie działu zarządzania budowani w zakresie zamówień

Oczekiwania:

• Minimum 5 lat doświadczenia w kosztorysowaniu
• Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie budownictwa- warunek konieczny
• Znajomość technologii budowy oraz budowlanych procesów technologicznych
• Znajomość oprogramowania Norma Pro, Auto-Cad, MS Office (MS Project)
• Doświadczenie przy przygotowywaniu ofert w trybie ustawy o zamówieniach publicznych
• Umiejętności planowania oraz analityczne
• Umiejętnośc koordynowania podległym zespołem
• Umiejętność pracy w zespole
• Umiejętność pracy pod presją czasu, w warunkach dużej zmienności
• Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności negocjacyjne
• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym mile widziana
• Prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

• Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Ciekawe obowiązki i możliwości rozwoju,
• Niezbędne narzędzia pracy.

W aplikacji prosimy o umieszczenie sygnatury KOSZ/RAD/03/17 (nr referencyjny)
oraz następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę IDES Consultants Polska sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Tymienieckiego 25C/203, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.), jak również na przetwarzanie moich danych w przyszłości, jeżeli nie zmieni się cel przetwarzania oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji i korespondencji drogą e-mailową i udostępniam w tym celu identyfikujący mnie adres elektroniczny, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną."

Zapewniamy całkowitą dyskrecję. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiadania tylko na wybrane oferty.

Informujemy, że administratorem Pana / Pani danych osobowych jest IDES Consultants Polska sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Tymienieckiego 25C/203. Przetwarzanie danych osobowych będzie prowadzone wyłącznie dla potrzeb przeprowadzania rekrutacji – pośrednictwo w nawiązaniu stosunku pracy. IDES Consultants Polska sp. z o.o. będzie udostępniać Pana / Pani dane osobowe na rzecz innych podmiotów – pracodawców.Ma Pan / Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w innym celu niż cel podany powyżej, jak również wobec przekazywania swoich danych osobowych innym podmiotom oraz prawo żądania zaprzestania przetwarzania swoich danych osobowych. Z powyższych uprawnień może Pan / Pani korzystać w siedzibie administratora danych, jak również drogą pocztową. Podanie danych jest dobrowolne.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
"Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami"