Koordynator ds. Kontaktu z Czechami

AP Uniapol Development Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

  • Koordynator kontaktów między Klientami, Firmą i Firmą kurierską zarówno w języku polskim jak i czeskim.

Wymagania

  • Biegła znajomość języka czeskiego ( w tym technicznego),
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta,
  • Znajomość podstawowych zagadnień technicznych związanych z IT.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w rozwijającej się firmie,
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego,
  • Atrakcyjne warunki pracy,
  • Miłą atmosferę pracy.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aktualnej aplikacji.

Prezentacja firmy

Praca tymczasowa dostarcza elastycznych rozwiązań personalnych, p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting