Koordynator ds. Kluczowych Klientów

HRK S.A.

Gdańsk, pomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla jednego z Naszych Klientów firmy specjalizujacej się w dostarczaniu energii poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Koordynator ds. Kluczowych KlientówMiejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • Sprzedaż gazu LNG i propan dla Klientów hurtowych na terenie województwa zachodniopomorskiego, pomorskiego, wielkopolskiego, kujawsko - pomorskiego i warmińsko - mazurskiego
  • Doradztwo techniczne dla nowych klientów i obecnych
  • Obsługa przedsprzedażowa i posprzedażowa oraz pielęgnowanie stałych relacji z klientami firmy
  • Udział w targach i spotkaniach branżowych
  • Współpraca z działem technicznym
  • Przygotowanie analiz i zestawień

Wymagania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku - najlepiej w branży LNG lub innej w sektroze B2B
  • Znajomość procesów związanych z wytwarzaniem produktów
  • Zdolność do tworzenia prezentacji i ofert
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
  • Komunikatywność
  • Zaangażowanie
  • Samodzielność
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Dużą samodzielność w działaniu i pracę w terenie
  • Możliwosć odbywania szkoleń i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Szanse awansu wewnątrz struktur firmy
  • Pensję podstawową oraz system prowizyjny uzależniony od wyników sprzedaży
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.