Opis stanowiska pracy

Energopol Szczecin S.A. jest firmą budowlaną o ponad sześćdziesięcioletniej tradycji i doświadczeniu. Wykonujemy złożone projekty we wszystkich dziedzinach budownictwa ze szczególnym uwzględnieniem projektów z dziedziny hydrotechniki morskiej i śródlądowej, dróg i mostów, urządzeń, sieci i instalacji gazowych oraz wodno-kanalizacyjnych, energetycznych, budowli wielkokubaturowych przemysłowych, jak również użyteczności publicznej oraz specjalnego fundamentowania na terenie całej Polski.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Koordynator ds. Kadr

Miejsce pracy: Szczecin

Zadania:

  • odpowiedzialność za prawidłową obsługę kadrową pracowników
  • doradztwo i wsparcie merytoryczne w zakresie prawa pracy dla menedżerów
  • nadzór i współpraca z dostawcami usług; dbałość o jakość, terminowość
  • koordynowanie i prowadzenie spraw administracyjnych
  • udział w zadaniach związanych z organizacją szkoleń, eventów
  • współpraca z jednostkami zewnętrznymi

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane: prawo pracy, administracja, ekonomia)
  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe w obszarze administracji kadrowej, mile widziane w firmie zatrudniającej pow. 100 osób
  • bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office oraz umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • dobra organizacja pracy, dokładność
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • umiejętność pracy w zespole oraz w sytuacjach związanych z presją czasu

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • udział w ciekawych i różnorodnych zadaniach

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 16.12.2015 r., Dz. U. z 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.)”.

Prezentacja firmy

Energopol - Szczecin S.A. jest firmą budowlaną o ponad sześćdzies... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Kadra zarządzająca