Opis stanowiska pracy

Mastermedia Spółka Jawna to największy i notujący najszybszy wzrost polski dystrybutor FMCG w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Niemczech oraz Belgii. Jesteśmy w gronie „1000 firm, które inspirują Europę” przygotowywanym przez London Stock Exchange Group.

Rozwijamy się intensywnie i poszukujemy:

Koordynatora ds. dostaw

Miejsce pracy: Wysogotowo (pow. poznański, gm. Tarnowo Podgórne)

Za co będziesz odpowiedzialny/a?

  • Zapewnienie terminowości przyjęcia towaru do magazynu i jej zgodności z zamówieniem,
  • Awizację dostaw,
  • Zainicjowanie i wdrożenie optymalnego procesu prowadzenia gospodarki paletowej w obrocie z dostawcami,
  • Organizowanie i nadzorowanie pracy zespołu, wspieranie pracowników w osiąganiu celów działu,
  • Odpowiedzialność za jakość procesu dostaw,
  • Identyfikowanie i weryfikowanie źródeł problemów i kreowanie optymalnych dla danych sytuacji rozwiązań,

Oczekujemy od Ciebie:

  • Wysokich umiejętności interpersonalnych oraz pracy w zespole,
  • Umiejętności sprawnej analizy danych i wyciągania wniosków, szybkiego podejmowania decyzji,
  • Zaangażowania, zdecydowania i energii w działaniu,
  • Umiejętności radzenia sobie w sytuacjach stresowych,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Minimum 2 – letniego doświadczenia w zarządzaniu zespołem;
  • Umiejętności pracy w systemie klasy ERP i WMS.
  • Bardzo dobrych umiejętności pracy w Excell,
  • Wykształcenie: preferowane wyższe – ekonomiczne lub logistyczne;
  • Mile widziane aktualne badania dla celów sanitarno-epidemiologicznych/ gotowość do wykonania ich;

Twoim atutem będzie dodatkowo:

  • Doświadczenie w firmie zajmującej się dystrybucją artykułów FMCG.

Mamy dla Ciebie następującą propozycję:

  • Dużą przestrzeń do samodzielnego podejmowania decyzji i kreowania procesów w dziale;
  • Stabilne zatrudnienie, pracę do której przychodzi się chętnie, bo jesteśmy fajną ekipą :);
  • Możliwość rozwoju zawodowego - preferowanie przy awansie przede wszystkim naszych pracowników;
  • Umowę o pracę na pełny etat;
  • Wynagrodzenie zawsze na czas na koncie;
  • Wynagrodzenie: 5 000 złotych brutto po upływie okresu próbnego;
  • Interesujący pakiet socjalny: ubezpieczenie grupowe PZU + pakiet medyczny, atrakcyjny upominek urodzinowy, gift voucher-y / karty podarunkowe dla wyróżniających się pracowników, karta Fitprofit / Fitsport, imprezy integracyjne;
  • Pracę w systematycznie i stabilnie rozwijającej się firmie utrzymującej przyjazne i partnerskie relacje z pracownikami.

Aplikuj bezpośrednio wysyłając swoje CV z klauzulą o ochronie danych osobowych poprzez przycisk "Aplikuj".

Klauzula o ochronie danych osobowych do umieszczenia w CV kandydata: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez administratora danych Mastermedia Cioczek i Wójciak spółka jawna z siedziba w Lublinie (adres: ul. Wojciechowska 9B, 20-704 Lublin, Polska). Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz że posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania, zmieniania oraz modyfikowania - zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz.883 z późn. zm.). Mam świadomość, że udzielona zgoda może być odwołana przeze mnie w każdym czasie”.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Dostarczamy towar z Polski bezpośrednio do sklepu Klienta w Wielk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca na magazynie, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców