Koordynator ds.dokumentacji technicznej

4Directions

Wrocław, dolnośląskie

4Directions

Od: 4Directions
Miejsce pracy: Wrocław

Zakres zadań:

· Zarządzanie oraz usprawnianie procesów przepływu dokumentacji technicznej w zakładzie na każdym etapie życia produktu

· Odpowiedzialność za nadzorowanie procesu zarządzania konfiguracją produkowanych wyrobów oraz zgodność wykorzystywanej dokumentacji

· Archiwizacja dokumentacji technicznej zgodnie z procedurami wewnętrznymi oraz wymaganiami zewnętrznymi

· Nadzór nad procesem digitalizacji dokumentacji technicznej oraz wykorzystywania aplikacji wspomagających powyższe

· Identyfikacja, dokumentowanie oraz standaryzacja procesów wewnętrznych obszaru

· Monitorowanie i raportowanie danych i mierników obszaru

Wymagania:

· Wykształcenie wyższe – mile widziane techniczne

· Mile widziane doświadczenie w pracy z dokumentacją w środowisku produkcyjnym

· Systematyczność i dokładność oraz samodzielność w realizacji powierzonych obowiązków

· Umiejętność analitycznego myślenia i podejście procesowe do rozwiązywania problemów

· Obsługa MS Excel na poziomie średnio zaawansowanym

· Preferowana ogólna znajomość realizacji procesów technologicznych w firmie produkcyjnej

· Doświadczenie w pracy z systemami SAP i / lub Teamcenter mile widziana

· Język angielski mile widziany

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.