Opis stanowiska pracy

  • kontrola i nadzór nad bezpieczeństwem pracy w firmie,
  • kontrola warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP,
  • formułowanie oraz wdrażanie nowych, innowacynych zmian w zakresie BHP,
  • wdrażanie regulaminów, instrukcji oraz standardów postepowań w zakresie BHP,
  • dokonywanie okresowych analiz stanu BHP,
  • współudział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego, ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy,
  • prowadzenie odpowiedniej dokumentacji,
  • przeprowadzanie szkoleń z zakresu BHP,

Wymagania

Prezentacja firmy

Pragniemy przedstawić Państwu firmę Domino Polska Sp. z o.o. Domi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
umowa o pracę tymczasową
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria