KOORDYNATOR DS. BHP I OCHRONY ŚRODOWISKA

HJ Heinz Polska Sp. z o.o.

Pudliszki, wielkopolskie

Pudliszki Sp. z o.o. jest producentem wysokiej jakości produktów spożywczych, należącym do międzynarodowego koncernu H.J. Heinz Company. W ofercie firmy znajdują się produkty marki

Pudliszki, należącej do najbardziej znanych na polskim rynku, a także światowej marki Heinz.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Pudliszki

Nr ref: BHP/21/14

Główne obowiązki:

  • Kontrola warunków pracy oraz przestrzeganie przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy na terenie zakładu;
  • Planowanie i opracowywanie zadań związanych z Korporacyjnym Systemem Zarządzania BHP;
  • Kontrola pracy podwykonawców w zakresie BHP;
  • Opracowanie dokumentacji oceny ryzyka zawodowego, z uwzględnieniem wielkości zakładu, rozwiązań technologicznych, specyfiki produkcji oraz podejmowanie działań zmniejszających to ryzyko;
  • Realizacja zadań związanych z systemem zarządzania ochroną środowiska ISO 14001;
  • Kontrola nad przestrzeganiem wymogów prawnych dotyczących ochrony środowiska na terenie zakładu;
  • Monitorowanie i raportowanie zdarzeń dotyczących bezpieczeństwa pracy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne; podyplomowe z zakresu BHP;
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie przemysłowej FMCG;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym (warunek konieczny);
  • Umiejętność obsługi komputera (Microsoft Office);
  • Certyfikat audytora wewnętrznego ISO 14001;
  • Doświadczenie w opiniowaniu projektów inwestycyjnych pod kątem BHP;
  • Doświadczenie w projektach “greenfield” będzie dodatkowym atutem;
  • Umiejętność analitycznego myślenia, kreatywność, systematyczność i dobra organizacja czasu pracy;
  • Umiejętność współpracy, łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych, komunikatywność, łatwość podejmowania decyzji, odpowiedzialność, uczciwość, sumienność i zaangażowanie w powierzone zadania.

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Pracę w zespole profesjonalistów;
  • Nowoczesne narzędzia pracy.

Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych w języku polskim i angielskim (CV oraz listu motywacyjnego z zaznaczonym numerem referencyjnym) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych do dnia 10-12-2014 roku do:

Grupa Heinz, Dział Personalny

Pudliszki, ul. Fabryczna 7

63-840 Krobia