Koordynator ds. BHP i ochrony środowiska

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta – renomowanej firmy z branży FMCG z zakładem produkcyjnym zlokalizowanym w okolicach Krakowa – poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Koordynator ds. BHP i ochrony środowiskaMiejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Zarządzanie i rozwój system zarządzania środowiskowego ISO 14001:2004, procedur, planów doskonalenia, audytów i szkoleń

  • Zarządzanie i rozwój systemu zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy OHSAS 18001:2007 , procedur, planów doskonalenia, audytów i szkoleń

  • Wdrożenie standardów korporacyjnych firmy Mars w zakresie bezpieczeństwa i ochrony środowiska

  • Koordynacja i szkolenie z zakresu SES współpracowników oraz firm podwykonawczych

  • Współpraca z lokalnymi instytucjami w zakresie aspektów dotyczących ochrony środowiska

  • Współpraca z zewnętrznym ekspertem w dziedzinie BHP

Wymagania:

  • Szeroka znajomość standardów dotyczących ochrony środowiska i BHP

  • 3-5 lat doświadczenia w zakładzie produkcyjnym z wdrożonym systemem OHSAS (PN 18001) i ISO 14001

  • Mile widziane uprawnienia audytora standardów ISO 14001, OHSAS

  • Silnie rozwinięte umiejętności budowania relacji i współpracy w zespole

  • Inicjatywa i nastawienie na rezultat

  • Umiejętność ustalania priorytetów

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Partnerskie relacje
  • Ciągłe wyzwania zawodowe
  • Szerokie możliwości rozwoju w międzynarodowej organizacji
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.