Koordynator ds. aptek – województwo dolnośląskie

Praca.farmacja.pl

Dolnośląskie, dolnośląskie

Miejsce pracy: Dolnośląskie

Średniej wielkości sieć aptek w województwie dolnośląskim, poszukuje osoby na stanowisko Koordynatora ds. aptek.

Zakres obowiązków:

  • stała współpraca z personelem aptecznym bazującym na relacjach

  • wizyty w aptekach należących do sieci

  • dbałość o wizerunek aptek w zakresie zatowarowania, stref przykasowych i komunikacji zewnętrznej

  • monitorowanie i analiza rynku oraz działań konkurencji

  • tworzenie raportów oraz analiz na potrzeby Zarządu

  • współtworzenie polityki cenowej oraz strategii sprzedażowo-zakupowej

  • współpraca z innymi działami sieci w celu zapewnienia właściwej komunikacji

  • koordynacja planów sprzedażowych realizowanych przez apteki

  • szkolenia pracowników celem zwiększenia efektywności sprzedaży

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe farmaceutyczne

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • umiejetność analitycznego myślenia (znajomość Excel)

  • prawo jazdy kategorii B – warunek konieczny

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premię

Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikacji.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Wysłanie aplikacji jest jednoznaczne z:

• oświadczeniem o zapoznaniu się oraz akceptacją Polityki prywatności farmacja.hr;

• wyrażeniem zgody na otrzymywanie drogą mailową od farmacja.hr sp. z o.o. informacji handlowych o nowych ofertach pracy;

• wyrażeniem zgody na wykorzystywanie przez farmacja.hr sp. z o. o. mojego numeru telefonu dla celów marketingowych oraz informowania mnie o nowych ofertach pracy (telemarketing i SMS).

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 19948

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.