Koordynator dostaw i wysyłek

Max Power Sp. z o.o.

Dzierżoniów, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Max-Power Sp. z o.o.(certyfikat o numerze rejestru 5944) dla swojego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukuje osoby do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy:
Dzierżoniów

Zadania:
• Zapewnienie ciągłości dostaw materiałów i komponentów do produkcji;
• Odpowiedzialność za terminowość wysyłek;
• Inwentaryzacja i utrzymywanie stanów magazynowych;
• Współpraca z odbiorcami w zakresie dostaw;
• Kierowanie pracą pracowników pakowni;
• Nadzór nad wózkiem widłowym oraz wyposażeniem pakowni;
• Sporządzanie raportów

Wymagania

Wymagania:
• Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego na samodzielnym stanowisku obejmującym kierowanie pracą magazynu/pakowni w firmie produkcyjnej – warunek konieczny;
• Umiejętność kierowania zespołem pracowników i efektywnego planowania jego pracy;
• Znajomość języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym – warunek konieczny;
• Uprawnienia do kierowana wózkami widłowymi;
• Prawo jazdy kat. B (mile widziany własny samochód);
• Wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe w zakresie logistyki);
• Umiejętność obsługi komputera oraz pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel);
• Dyspozycyjność i chęć rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV z nazwą stanowiska w tytule aplikacji.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami. zm."

Prezentacja firmy

Max Power Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma ś... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Logistyka