Koordynator Centrum Technologicznego

Ricoh Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało m.in.:
• Bezpośrednia obsługa klientów
• Telefoniczny kontakt z klientami w celu realizacji akcji promocyjnych, np. pokazy, prezentacje, dni otwarte
• Organizacja spotkań w Centrum Technologicznym
• Rozwijanie sprzedaży usług i produktów firmy
• Dbanie o ekspozycję produktów znajdujących się w Centrum Technologicznym

Wymagania

• Wyższe wykształcenie lub w trakcie studiów zaocznych
• Dyspozycyjność na pełen etat
• Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
• Znajomość MS Office
• Bardzo dobra organizacja pracy własnej
• Wielozadaniowość i umiejętność pracy pod presją czasu
• Umiejętność współpracy z zespołem
• Zorientowanie na sukces
• Pogodne usposobienia
• Mile widziane oświadczenie w branży IT (np. w dziale marketingu lub w dziale handlowym)
• Zainteresowanie tematyką IT oraz nowymi technologiami będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

www.ricoh.com.pl

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa