Koordynator biurowo-handlowy

Assunto Sp. z o.o.

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Rzeszów Assunto Sp. z o.o. (KRAZ 13438) dla swojego Klienta, firmy z branży dekoracyjnej, szuka pracownika na stanowisko

Zadania:

• Prowadzenie stanów magazynowych towarów

• Prace administracyjno-biurowe

• Rozliczanie klientów i produkcji

• Nawiązywanie kontaktów z klientami – ofertowanie

• Prowadzenie mediów społecznościowych

• Nadzór nad prowadzeniem sklepu internetowego i stacjonarnego

Wymagania

Oczekujemy:

·         Wykształcenia wyższego (mile widziane w obszarze ekonomii, finansów, rachunkowości itp.)

·         Min. 5-letniego doświadczenia zawodowego

·         Dobrej znajomości obsługi programu Optima oraz pakietu MS Office

·         Czynnego prawa jazdy kat. B

·         Komunikatywnej znajomości j. angielskiego

·         Dokładności, skrupulatności

·         Mile widziany zmysł wyobraźni przestrzennej

Oferujemy:

·         Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

·         Pracę biurowo-terenową

·         Niezbędne narzędzia do pracy (samochód, laptop, telefon)

·         Pakiet szkoleń wprowadzających

Prezentacja firmy

Firma Assunto Sp. z o.o. powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Kadra zarządzająca, Praca Finanse