Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego Klienta, firmy z branży telekomunikacyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

koordynator biura

Nr ref.: 26278
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Wrocław

Zakres obowiązków:
  • nadzorowanie obiegu dokumentów
  • kontakty z biurami tłumaczeń, firmami i instytucjami współpracującymi
  • gromadzenie i nadzór nad terminowością dokumentacji w celach przetargowych np. zaświadczenia ZUS, US itp.
  • opis faktur – dekretowanie, zatwierdzanie faktur pod względem daty nadejścia
  • prowadzenie drobnych spraw związanych w obsługą bankową
  • organizacja podróży służbowych
  • obsługa telekonferencji, spotkań służbowych, przygotowywanie sal i  ustalanie terminów wizyt
  • prowadzenie kalendarzy Członków Zarządu, umawianie spotkań.
  • wykonywanie prac zleconych np. wysyłka poczty, faxów, przepisywanie i tworzenie pism, kserowanie dokumentacji, prowadzenie korespondencji
  • obsługa centrali telefonicznej i innych urządzeń biurowych
  • koordynacja przesyłek kurierskich
  • dbałość o estetyczny wygląd biura, utrzymywanie porządku i czystości

Oczekiwania:
  •  preferowane wykształcenie wyższe lub licencjat  (kierunki: administracja, filologia angielska / niemiecka)
  • wiedza dotycząca organizacji spraw administracyjnych w firmie (obieg dokumentów, korespondencja, organizacja spotkań, protokołowanie).
  • co najmniej 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w międzynarodowej firmie.
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • biegła obsługa komputera (MS Word i MS Excel)
  • obsługa urządzeń biurowych
  • doskonała organizacja pracy
  • komunikatywność
  • dokładność, sumienność

Oferta:
  • umowa o pracę tymczasową do 31.12.2015
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca w międzynarodowym środowisku
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • praca w młodym, dynamicznym zespole

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)