EVENTROOM

Praktykant

Od: EVENTROOM
Miejsce pracy: Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Administracja biurowa, Praca Praktyki / Staż, Praca Praca dla studenta

Poszukujemy dynamicznej i odpowiedzialnej osoby na stanowisko:

KOORDYNATOR BIURA

(praca od zaraz)

Zadania - Opis stanowiska

Poszukujemy osoby na pełny etat . Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wszelkie czynności związane z pracami biurowymi i logistycznymi w firmie.

Ogólny zakres obowiązków:

  • Dbanie o prawidłowe funkcjonowanie biura
  • Zarządzanie dokumentacją księgowo - kadrową
  • Obsługa i archiwizacja korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Zamawianie artykułów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania biura
  • Współpraca z dostawcami usług zewnętrznych: firma informatyczna, firma kurierska, korporacje taksówkowe, firma sprzątająca, naprawy w biurze
  • Pilnowanie dokumentacji finansowej i technicznej
  • Zarządzanie stroną internetową - współpraca z firmą informatyczną
  • Załatwianie napraw serwisowych - sprzęt akcyjny i biurowy
  • Odpowiedzialność za porządek w magazynie i biurze
  • Przygotowanie spotkań firmowych

Wymagania:

  • Skrupulatność i szybkość działania
  • Samodzielność i inicjatywa
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Dobra organizacja pracy - umiejętność zarządzania czasem
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Znajomość pakietu Office
  • Doświadczenie w pracy w dziale księgowości lub/i w dziale kadr – WYMÓG KONIECZNY
  • Znajomość zasad księgowości
  • Umiejętność efektywnego realizowania wyznaczonych celów
  • Dobra znajomość języka angielskiego - dodatkowy atut
  • Własny samochód - dodatkowy atut

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznej firmie
  • Duży zakres kompetencji i odpowiedzialności za przeprowadzone działania
  • Udział w prestiżowych wydarzeniach realizowanych przez firmę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Stabilną pracę i płacę w wiarygodnej firmie