Opis stanowiska pracy

Firma polsko-francuska zatrudni osobę na stanowisko Koordynatora Biura.
Opis stanowiska:
- administrowanie budynkiem firmy,
- analiza potrzeb i zakupy gadżetów reklamowych, artykułów biurowych i spożywczych;
- inicjowanie i wdrażanie promowania firmy w czasopismach branżowych, portalach internetowych, stronie www;
- organizacja uczestnictwa firmy w targach branżowych,
- współpraca z grafikami i drukarniami, handlowcami w celu przygotowania materiałów reklamowych,
- ścisła współpraca z poszczególnymi działami firmy,
- Współpraca z tłumaczami, pilotowanie tematów
Wymagania:
- wykształcenie wyższe;
- wysoka kultura osobista;
- komunikatywna znajomość języka angielskiego,
- prawo jazdy kat. B,
- pracowitość;
- pozytywne nastawienie;
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w prężnie działającej firmie;
- możliwość dynamicznego rozwoju,
- Szkolenia;
- atrakcyjne wynagrodzenie;
- możliwość rozwoju.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą handlową z branży AGD działającą na rynku warszawskim od 2004 roku.

Bonus Eurotech to prężnie rozwijająca się firma w branży materiałów klej... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
2PLN - 2,5PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa