Opis stanowiska pracy

Już 50 lat firma BRITA odnosi sukcesy na rynku konsumenckich i profesjonalnych filtrów do wody. Firma jest obecna w wielu krajach świata. Również w Polsce BRITA jest wiodącą marką w swojej kategorii, a oferowane przez nią produkty cieszą się uznaniem i zaufaniem klientów.

Region: Ołtarzew k/Ożarowa Mazowieckiego (8 km od zachodniej granicy Warszawy)

Stanowisko: Koordynator Biura

Wymagania:

  • minimum średnie wykształcenie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok
  • umiejętność obsługi komputera
  • język angielski w stopniu co najmniej komunikatywnym
  • kultura osobista, komunikatywność i dobra organizacja pracy

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za prowadzenie i sprawne funkcjonowanie recepcji m.in. przyjmowanie gości, połączenia telefoniczne, itp.
  • Obsługa administracyjna biura (np. zamawianie materiałów biurowych, kontrola nad ich zużyciem, organizowanie szkoleń, konferencji itp.)
  • Koordynacja spotkań zewnętrznych, prowadzenie korespondencji
  • Aranżowanie podróży służbowych krajowych i zagranicznych
  • Administracja nad zewnętrznymi usługami dotyczącymi obsługi biura (monitoring, sprzątanie, itp.)
  • Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów i ich archiwizacja
  • Przyjmowanie oraz dystrybucja poczty przychodzącej i wychodzącej, w tym poczty kurierskiej
  • Administracja flotą samochodową Spółki
  • Administracja i koordynacja prac związanych z wymogami administracyjnymi dot. ochrony środowiska
  • Inne zadania, niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania biura

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej i stabilnej firmie
  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego
  • Dobrą atmosferę współpracy
  • Zatrudnienie na okres min. 12 m-cy
  • Po okresie próbnym: pakiet usług związanych z ochroną zdrowia oraz karta sportowa

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez BRITA Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Ołtarzewie."

Informujemy, że odpowiemy na wybrane oferty.

Data obowiązywania oferty: do 21 kwietnia 2017

Prezentacja firmy

<br/>Już blisko 50 lat firma BRITA odnosi sukcesy na rynku konsumenckich... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Obsługa klienta, Praca Kadra zarządzająca